marketa54321

Jak se jmenuje film s DiCapriem?

Pamatuju se, že postava, kterou hrál, měla pocit, že je odposlouchávána (možná vládou nebo mimozemšťany), a tak obalil celý pokoj do alobalu, protože to dle jeho teorie bude rušit signál…v pokoji s ním byla i žena, které vyprávěl, že lidem „dávají“ něco pod zub, a tak si je začal vytrhávat… děkuji.

Update: Děkuji za tip, Letec to bohužel nebyl. Možná si pletu herce ☹

Nejlepší odpověď
klumprt

Myslím, že Letec.

Další odpovědi
iceT

Mohlo by to být Spiknutí s Melem Gibsonem, ale nejsem si moc jistá.