Rokio

Která z českých hereček je podle vás nejkrásnější?

Nejlepší odpověď
Kelt

To samozřejmě záleží na filmu a věku herečky. Například se podívej na Hrátky s čertem – Alena Vránová 23, Eva Klepáčová 22 film z roku 1956, nebo Jana Paulová 21 ve filmu Dalskabáty hříšná ves z roku 1976. A vyberu další film a je tam další herečka. A na nějaké seriály jako je Ulice, Slunečná, Ordinace v růžové zahradě se nedívám. Dívám se na filmy a z některé herečky tam udělají sexy symbol a v jiném filmu je to zrůda. Takže nevím. Dal jsem pár tipů.

Další odpovědi
Reganois

Denisa Nesvačilová je celkem atraktivní.

Zdroj: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Denisa_Nes­va%C4%8Dilov%C3%A1

elkon

Na to se nedá odpovědět, protože co člověk, to jiný vkus (nebo nevkus).

quentos

Hana Vagnerová. Naživo je prý ještě krásnější než v televizi.

iceT

Tak třeba Milena Dvorská byla krásná.

EKSOT123

Souhlas s Keltem, nedá se říct. Záleží na filmu a okolnostech. Kromě mnoha zde uvedených se mi líbila třeba Kamila Janovičová v Bambitce, Jinde zas Eva Vejmělková, jinde Dominika Zeleníková, atd., atd.

paul1

Tady je jeden žebříček, se kterým zhruba souhlasím.

Zdroj: https://www.ki­nobox.cz/zebri­cek/241-nejkrasnejsi-ceske-a-slovenske-herecky

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Reganois

elkon: Ano, proto se ptá stylem ,,podle vás", což naznačuje, že se neptá na objektivní náhled, ale subjektivní vkus uživatele.