Gory

Prosim poradte – nakupovat na Alli, nebo na Wish?

Odpovědi
marci1

Doporučuji „Aliexpres“. Jedná se o ověřený a nejlepší e-shop. Jsou tam milióny zboží. To má docela velký vliv při výběru zboží. Na Aliexpressu je opravdu obrovský výběr zboží. Zadáte název výrobku a vyjede vám hned několik desítek produktů. Můžete si teda vybrat přesně to co vám sedí nejvíce a neomezovat se na jeden či dva produkty v dané oblasti. Navíc Aliexpress sdružuje desítky různých prodejců. Díky tomu si můžete vybrat zboží u prodejce u kterého je zrovna nejlevnější – prodejci totiž neustále mají nějaké akce, takže po několika klicích seženete stejnou věc klidně i o 50% levněji. 🙂
http://www.na­kupyvcine.cz/256/kde-nejlepe-nakupovat-aliexpress-dealextreme-dx-com/

bolak

marci1: jenom desítky prodejců, jo? 🙂 to bude asi trochu víc, ne?

a k těm akcím, ty fungují jako všude jinde, když je black frajdej nebo vánoční slevy, většinou to chodí tak že to o 100% zdražej a pak tam daj 50% slevu

taky neobjednávat nic co se po cestě může rozbít, a žádnou dražší elektroniku, jinak to nevyreklamuješ, protože z číny je to zdarma ale do číny je to za tísíce i desetitíce, ale jinak jo, číňani dělaj za hrst rejže za den, takže je to určitě levnější než bys to koupil tady, a kor s dotovanou dopravou, zrovna nedávno jsem si nechal posílat zboží za 1 kč i s dopravou, a kdo ti dneska doveze zboží 8.000 kilometrů přes oceán za takovou cenu?

Darinka55

Použi promo kód jfktjqj Tak získaš zľavu do 50%!