monica.k

Jak dlouho trvá dodání zboží z AliExpress?

Dobrý den, někde jsem četla že obchody z AliExpress mají stanovenou maximální dodací lhůtu a když jí nedodrží tak mám nárok na vrácení peněz a proto tam píší delší dodací lhůtu např. 39–60 dní aby ji dodrželi. Je toto pravda?, za jak dlouho zboží přišlo vám?
Předem děkuji

Odpovědi
milablond

Pocitej cca 3 tydny, max 4.

Muffz

3 tydny, kdyz jde vsechno v pohode

radanek1

Mě došlo zboží asi za 3 týdny, bezproblémů. Našel jsem na to i nějaké slevy zde slevovekody.com/a­liexpress

Zdroj: https://slevo­vekody.com/ali­express

cochee

Ono je taky důležité sledovat, jakou poštou to ten konkrétní prodejce posílá (většinou mají tu nejpomalejší poštu zdarma a několik dalších za velmi krvavé peníze). China Post, Singapore Post 2–4 týdny, dost mě překvapil poměrně nový způsob, který ještě málo používají – China Post Ordinary Small Packet Plus, který jde 2 týdny i rychleji, akorát u něj tuším nefunguje sledování zásilky. Mi třikrát zboží „zmizelo ve víru pošty“, bez problému vrácení peněz (díky bezpečnostním mechanismům Ali, pouze je třeba podat stížnost před vypršením té zmíněné dodací lhůty, ale pozor – neplatí lhůta odhadovaná prodejcem, ale přesně stanovená lhůta přímo Aliexpressem, kterou můžeš jako zákazník jednostranně jednou prodloužit), jina zboží šlo od 10 do 40 dnů – jak které.

bolak

Záleží na tom jak jezděj lodě, a kde přesně sídlí ten konkrétní obchod. Čína je velká.

vlajan1981

Co jsem tak z Ali objednávala, tak to většinou přišlo do měsíce. Pokud to trvalo déle, tak kvůli nějakému problému na celnici nebo to nakonec nepřišlo vůbec. Teď už ale z Ali skoro neobjednávám, už se to finančně tolik nevyplatí. Naštěstí jsem ale nedávno objevila tento obchod https://pod-cenou.cz/product-category/dum-a-zahrada kde mají podobné věci jako na Ali jen je to český eshop.