Weu112

Jak dlouho trvá doručení zboží z Aliexpressu?

Zajímá mě praktická doba doručení, prodejce udává jen časové rozmezí. Nepřiplácím za rychlejší dopravu, předpokládám tedy, že to potrvá déle. Zkušenosti? A jak se dozvím, že si zásilku budu moci vyzvednout- balík bude na mojí poště s výzvou ve schránce? :)

Nejlepší odpověď
gecco

  1. AliExpress není e-shop, ale web sdružující spoustu prodejců (něco, jako Aukro) – takže do jisté míry záleží i na konkrétním prodejci
  2. časové rozmezí uvedené prodejcem je uvedeno proto, že ani prodejce nezná dobu dodání přesněji – záleží na dopravci
  3. ano, balík bude na poště a ve schránce budeš mít avizo (ledaže by nastal nějaký problém na celnici – ale o tom se dozvíš taky)

Další odpovědi
cochee

Já zatím koupil asi 20 věcí, doba doručení 8 dní až více než 2 měsíce.

chachar1922

Me to trva nejmene tri tydny a nejdele 2 měsíce. A kupuju male veci a nosi mi to postacka. Vzdycky doma to nekdo prevzal a nebo to soupla do schránky.

Morčata331

Mě to trvalo tak cca jeden týden.
A ano bude s výzvou na poště ve schránce :)

bolak

Záleží kde v číně ten konkrétní prodejce je, a jak jezděj lodě. Ono se to moc neví, ale čína je docela velká, mnohem větší než třeba číňani.