tracy674

Jak dokázat, že je AliExpress bezpečný?

Ahoj, chtěla jsem si kupovat nějaké věci přes aliexpress, ale jak jsem zjistila, tak to jde jen přes kred. kartu… moje mamka se bojí tam zadat to číslo karty atd. a myslí si, že by ji mohli vybrat VŠECHNY peníze na účtu, už jsem jí říkala, že je to bezpečný, ale ona mi nevěří… jak jí to mám dokázat? znáte třeba nějakou stránku s recenzemi na AliExpress nebo prostě jak dokázat, že se to stát nemůže?

Odpovědi
gecco

Mamku nepřesvědčuj, ale řekni jí, ať sobě nebo tobě pořídí ´předplacenou´ (dobíjecí) kartu – tu si prostě jen z běžného účtu dobije, víc peněz pak utratit nemůže (ani jí je nemůže nikdo vybrat)…
😉

UltraFan

Přes alliexpress jsem si nikdy nic nekupoval, ale mám jednoho známého, který přes alliexpress nakupuje a zatím naprosto bez problémů 🙂

Zkus ji ukázat tuhle stránku 🙂
http://recenzez­darma.cz/aliex­press-recenze-nejde-o-podvod/

e1232851@trb

nakupoval jsem tam snad 1000×
kámoši tam taky moc nakupujou
a nikdy žádný problém ;)