ShadyPony

Máte někdo zkušenosti s obchodem Wish.com?

Chtěla bych si z tohoto obchodu Wish.com objednat triko, ale když jsem se koukala na různé české recenze tohoto obchodu, tak moc spokojených komentářů jsem nenašla. Máte někdo s tímto obchodem zkušenosti, převážně s objednáváním oblečení z tohoto obchodu? Předem děkuji za odpověď.

Odpovědi
chachar1922

Nikdo není spokojený pokud si tam objedná oblečení. Navíc vůbec netuším zda tam je ochrana kupujícího. Kup si to na Ali.
Stejně na wish jsou dá se říct, stejné věci.

Zuzka01

Na Wish jsem oblečení neobjednávala, ale za mne je určitě lepší Aliexpress. Často tam jsou věci(i oblečení) levnější a taky často žádné poštovné. Kupovala jsem tam dvoje trika a vypadají perfektně. I velikost sedí :)

Anca17838973

Wish to je overeny. Nemate spis zkusenosti s touhle strankou? https://coolza­zitky.cz/tande­move-seskoky/100-zakladni-parasutisticky-vycvik-doba-trvani-2-4-dny-pocet-osob-1-lokalita-liberecky-kraj.html