baryyk500

Nazor na appku Wish?

Ahoj chci se zeptat jakej mate nazor nebo zkusenosti s aplikaci wish…je to aolikace prez kterou se nakuouje obleceni,boty a dalsi veci…da se tomu verit?

Odpovědi
Minas

Pochybuji, známej něco kupoval v xxl velikosti a přišlo mu něco rozstrhaného v M. Raději něco kup přes ebay a nebo alliexpres

ivana23

Docele me nastvali. Mam tam 6 obj.z toho 2 doruceny a ty ostatni nikde. Bez duvodu mi zablokovaly ucet a nejsou schopni poslat mi zpravu, kde jsou me objednavky.Ani cislo objednavky. Kaslu na to. Ale uz tam objednavat nebudu nic. Radeji na Ali.