Avatar uživatele
Pavlína R.

Prosím poraďte. Jsem v 9. třídě a chvíli (14dní) jsem kouřila, ovšem dostalo se to k rodič a já nevím, jak se vymluvit.

Ahojte Prosím poraďte. Jsem v 9. třídě a chvíli (14dní) jsem kouřila, chtěla jsem zkusit jaké to je. Ovšem viděla mě známá a řekla to rodičům a já nevím, co jim na to říci. Nejlépe to nějak ututlat. Matka je učitelka a otec právník, ani jeden by nikdy nedal cigaretu do pusy. Navíc budeme brzo slavit Silvestra a bojím se, aby to tam před všema známíma nevytahli. Hrozně bych se styděla. Děkuji za odpověď. Pavlína.

Zajímavá 0 před 499 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
cappuccino

Nejlepsi je priznat pravdu. Rekni, ze jsi to zkousela, ale nechutnalo ti to.
Nejsi vyjimka, spousta deti to zkusila!
Samozrejme bys v tom nemela pokracovat a dodrzet slib, ze uz se to opakovat nebude!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Stydět se nemusíš, zkoušel to asi každý, ale řekni, že to byla hloupost, že jsi to chtěla zkusit a že ti to stačilo a kouřit už nebudeš. Rodiče to pochopí. Možná to v mládí taky zkusili.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
df

Když máš tak nóbl rodiče, tak by snad mohli vědět, že co si doma uvaříme, to si doma i sníme

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Hlavně nelži. Nejde o to, že se budeš stydět. Rodiče to s tebou myslí dobře a znají účinky cigarety. Prostě řekni, že jsi to chtěla vyzkošet, jaké to je. Rodiče to možná také zkusili. Je lepší mít pocit studu, než nějakou nemoc.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
VaclavZeman

Zatloukat, zatloukat a zatloukat! Každé přiznání ztěžuje zapírání a naopak.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lotr2008

Řekni pravdu, já ji taky rodičům řekl a jen mi vynadali a trochu nařezali, ale byl klid. Když mi to řekli moje děti, já jim vynadal a taky jsem trochu nařezal, ale byl zase klid. Lepší než zapírat a mít špatné svědomí.

Upravil/a: Lotr2008

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
elkon

Zemane jsi pako a to si hraješ na učitele.

Avatar uživatele
VaclavZeman

Elkone, vy jste jak ten Babiš, vy ani neznáte Švejka, že?

Avatar uživatele
Schluker

Kdyz chces trollit, musis bejt sofistikovanejsi. Uz davno ses odkopal…

Avatar uživatele
df

Na kterého magora máš podezření?

Avatar uživatele
VaclavZeman

df, ani nebudu reagovat.

Nový příspěvek