Pavlína R.

Prosím poraďte. Jsem v 9. třídě a chvíli (14dní) jsem kouřila, ovšem dostalo se to k rodič a já nevím, jak se vymluvit.

Ahojte Prosím poraďte. Jsem v 9. třídě a chvíli (14dní) jsem kouřila, chtěla jsem zkusit jaké to je. Ovšem viděla mě známá a řekla to rodičům a já nevím, co jim na to říci. Nejlépe to nějak ututlat. Matka je učitelka a otec právník, ani jeden by nikdy nedal cigaretu do pusy. Navíc budeme brzo slavit Silvestra a bojím se, aby to tam před všema známíma nevytahli. Hrozně bych se styděla. Děkuji za odpověď. Pavlína.

Nejlepší odpověď
cappuccino

Nejlepsi je priznat pravdu. Rekni, ze jsi to zkousela, ale nechutnalo ti to.
Nejsi vyjimka, spousta deti to zkusila!
Samozrejme bys v tom nemela pokracovat a dodrzet slib, ze uz se to opakovat nebude!

Další odpovědi
elkon

Stydět se nemusíš, zkoušel to asi každý, ale řekni, že to byla hloupost, že jsi to chtěla zkusit a že ti to stačilo a kouřit už nebudeš. Rodiče to pochopí. Možná to v mládí taky zkusili.

df

Když máš tak nóbl rodiče, tak by snad mohli vědět, že co si doma uvaříme, to si doma i sníme

Kelt

Hlavně nelži. Nejde o to, že se budeš stydět. Rodiče to s tebou myslí dobře a znají účinky cigarety. Prostě řekni, že jsi to chtěla vyzkošet, jaké to je. Rodiče to možná také zkusili. Je lepší mít pocit studu, než nějakou nemoc.

VaclavZeman

Zatloukat, zatloukat a zatloukat! Každé přiznání ztěžuje zapírání a naopak.

Lotr2008

Řekni pravdu, já ji taky rodičům řekl a jen mi vynadali a trochu nařezali, ale byl klid. Když mi to řekli moje děti, já jim vynadal a taky jsem trochu nařezal, ale byl zase klid. Lepší než zapírat a mít špatné svědomí.

elkon

Zemane jsi pako a to si hraješ na učitele.

VaclavZeman

Elkone, vy jste jak ten Babiš, vy ani neznáte Švejka, že?

Schluker

Kdyz chces trollit, musis bejt sofistikovanejsi. Uz davno ses odkopal…

df

Na kterého magora máš podezření?

VaclavZeman

df, ani nebudu reagovat.