Weru-ska

Jak naučit 3měsíční border kolii dávat vědět, že chce čurat?

Prosím o radu.

Nejlepší odpověď
da ny

Nijak!
Vy jste tady pro psa. Byl odtržen od mámy a sourozenců. Moc Vás potřebuje.
Pak tady bude i on pro Vás.
Štěňata se venčí pravidelně, po 2 hodinách!
Stejně tak strava se rozděluje na několik dávek. 4, pak 3 , časem do 2 dávek (ráno a večer). Někdo kjrmí 1× denně. Stále voda (ráda sekazí, je mazlavá miska) k dispozici v misce a měnit!
Časem se intervaly prodlužují, loužiček doma ubývá.
Venčí se pak pravidelně minimálně 3 – 4 x denně. Pejsek pak vydrží
do svého času. Později se dožaduje sám venčení. Pokud dostane více pamlsků
či jídla, bude častěji vyprazdňovat.
Pokud pejsek venku něco nevhodného sežere nebo olízne, může mít střevní obtíže (neplísnit ho). také u nevyhovující strava/granule se mohou projevit na stolici.
Mnoho pejsků nesnáší obilniny, někteří lepek (bílou mouku). Při nedostatečné/nev­hodné stravě mohou mít (stejně jako děti/člověk) „hladovou stolici“.

Další odpovědi
Drap

Tři měsíce je velmi malý věk. Chodit vždy po každém krmení venčit během cca 15 minut. To samé při napití. Pokud budeš se psem trávit 24 hodin, brzy si začne říkát sám, ale ještě vydrž ,3 měsíce je velmi málo.

nyjono

3 měsíce je je ště miminko. Lidské děti nosí plínku a štěňátka se naučí časem dát znamení.
Do té doby musíte chodit na krátké procházky aby měla možnost se vyčůrat venku.
Všímej si, jak často chce čůrat a přizpůsob režim venčení. Tak bude přibývat věk, bude se čas prodlužovat až na několik hodin