Prosím o radu, mám škodu fabii, výbava elegance a potřebovala bych poradit kde se zapínají mlhovky?díky

Odpovědi
Miroslavst

Škodovky-myšleno ty nové mají tkz. sdružený vypínač světel.
Po zapnutí světel dle vyhlášky lze zapnout mlhovky nebo zadní mlhovka.
Ta se zapne tak, že se vypínač vytáhne-zatáhne se za něj. Pokud je světlo vypnuté nebo rozsvíceno jen obrysové, zadní mlhovku nezapnete-tedy neměl by jít vypínač vytáhnout.

Sypi

Jednim vytahnutim vypinace na svetla se zapne zadni mlhovka a druhym vytahnutim predni mlhovky…tak jsem to alespon mel u Octavky.