paletka

prosím o radu

schaním někoho kdo byl v odolově ve věznici chtela jsem se zeptat jaky to tam je syn je ve všehrdech a chtěl by do odolova.Díky za pomoc

Nejlepší odpověď
Fidel

Aby byl přeřazen do jiné věznice, tak si musí ve výkonu trestu podat žádost, a pokud je „hodnej“ a ve věznici stejné kategorie (ostraha) mají volno, tak ho možná přeřadí. Děje se to spíše výjmečně a není na to právní nárok.

Další odpovědi
sorajja

Sice s Odolovem nemáme žádnou osobní zkušenost,ale známí kteří tam byli si nestěžovali.Režim je tam v pohodě.A co se toho přemístění vašeho syna týče z osobní zkušenosti Vám doporučuji aby jste se k jeho žádosti o přemístění připojila jakožto osoba blízká u ředitele věznice ve Všehrdech.Přítel je ve VT a 6× mu zamítli žádost na Všehrdy byl až u Jablonce po 7 jsme podávali žádost společně a Všehrdy z důvodu kapacity nám žádost sice zamítli ale žádost pokud je zamítnuta a je podaná i z venčí se odesílá dál na generální ředitelství tam nám dali druhou nejbližší věznici Všehrdům a to Ostrov nad Ohří.Pokud se tam opravdu chce dostat opravdu se k jeho žádosti připojte.Ale podle mě Všehrdy jsou na režim opravdu dobrá věznice.

hanulka11

Myslím, že tam je jim jedno ,co on by chtěl.Dostal trest a nemůže si vybírat.