Avatar uživatele
BaRcA007

Prosím nepřeložil by mi někdo jeden text přesně do angličtiny.Překladač není přesný a píše mi to nějáké kraviny.

Každý člověk má jiné koníčky.Já,když jsem byla malá,ráda jsem si hrála s hračkami,prohlížela a četla knížky,nebo si kreslila.Teď jsem už větší a mám samozřejmě zase jiné zájmy.Postupem času se lidem koníčky měí a zárověň na ně mají méňě a méňě času,ať už prací nebo uřením,Ale i přesto si člověk musí čas od času najít pár minut volného času,i kdyby mezi to zařadil spánek.Asi začnu tím,že v průměru mám školu 5-6 hodin v týdnu a když se vrátím domů,musím si udělat úkoly,nebo se učit na nějákou písemku,to už moc za ten den udělat nestihnu.Zato víkend je má neoblíbenější část týdne nejenom že se nechodí do školy,ale také protže si mohu udělat čas por sebe a své koníčky.O víkendu si spím asi do 9 hodin,více už bych kvůli svím sourozencům,kteří jsou ranní ptáčata stejně nenaspala.Pak se jdu nasnídat a čeká mě koupelna,ve které se nalíčím,vyčistím zuby a učešu se.Dále se převléknu z pyžama a něco málo si po sobě poklidím.A zbytek dopoledne utíká jako voda.Jako další část máme oběd,po kterém si jdu opět na chvíli lehnout.V posteli si čtu knížky,prolhížím časopisy,nebo s eučím.Potom si vstanu a poslouchám písničky,chatuji si s přáteli na internetu,chodím ven,hraji si s mazlíčky,luštím křížovky,dívám se na televizi,anebo si tancuji a zpívám.Je toho do večera celkem dost,a tak se po několika hodinách podívám na hodiny a zjistím,že jsem se takovou dobu nenudila.A pak už zbývá jenom večerní program,což je hygiena,večeře a koukání na televizi dokud neusnu.Neděle bývá většinou stejná,jenom dopoledne pomáhám trošku mamce s úklidem.Myslím si,že koníčků je mnoho,stačí si jenom vybrat,který se vám líbí,nebo nějákým způspbem vyhovuje.
Doplňuji:
Mockrát děkuju :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4249 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

:-D

"Napište mi bakalářskou práci, díky" :-)

Ten úkol vznikl proto aby sis angličtinu procvičila, bez toho totiž nemá absolutně žádný jiný smysl a význam, aby s ním kdokoliv ztrácel čas, to je přece zřejmé na první pohled.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Terryle

Problém je už ve Tvém pojetí úkolu - přeložit text PŘESNĚ do angličtiny. Pokud chceš jazyk ovládnout, neměla bys napřed vymyslet text česky a pak to otrocky překládat slovo od slova, to ani nejde a je hrozně si tím všecko komplikuješ.
Spíš se snaž přemýšlet jednoduše a rovnou anglicky. Nic si nedělej z toho, že to bude možná tak jednoduchý, až to bude trošku hloupý - angličtina je ve své podstatě jednoduchá, kdežto čeština je poměrně složitá a bohatá. I rodilí Angličané nebo Američané píšou běžný text jednoduše a když ho doslova přeložíš do češtiny, je primitivní, až se z toho ježí vlasy :)
Takže slovník, pár jednoduchých frází (there is, then I go/do/...) , přítomný čas prostý (děláš to pravidelně a opakovaně), a šup do toho! Možná budeš sama koukat, jak to půjde, když se vzdáš slohově pěkné češtiny.

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce
Avatar uživatele
1popelka1

Napiš, co jsi sama vytvořila a Quentos ti případné chyby možná opraví (nemůžu mluvit za něj). To je myslím docela fér pro obě strany....

před 4249 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce