panxnotdead

Opraví mi prosím někdo anglický text?

I would like a little job for a lot of money. For example bank manager. First I have to pass gymnasium and high school with all courses of mathematic. That´s only problem for me. I´m not very talented at school but I´m trying best. I ever be a bank manager but I hope my dreams comes true. If don´t I want to start a new company.

Moc děkuji

Odpovědi
ptáč

Budou tomu rozumět uprchlíci? Yes, ajm mejk to hajk džimneazy. Áj knou tmasaryk junyverzity, in Blno. Ájhef god big manager bír staloublnou.