promo track

co je to promo track ?

Nejlepší odpověď
Attack-design

propagační song a taktéž název kapely

Další odpovědi
alenka901

ukázka songů díky ní skupina prezentuje svoje album

Lencis

promo – propagační, reklamní
track – skladba, píseň, případně ale i dráha, např. by to mohal být nějaká propagační jízda vlakem. Velice záleží na kontextu.

Dandi

Jedná se o propagační song kapely. Častěji se v tomto smyslu užívá výraz DEMO, což je zkratka slova demonstration a tedy jakási demonstrace umění kapely.

kasha

Promo track a Demo jsou odlišné věci. Promo track je propagační, neboli reklamní song, který se ve své !finální! verzi záměrně pustí např. na internet nebo do rádií a má ve většině případech podpořit prodej alba.
Zatímco demo je pouze demoverze, většinou amatérská nahrávka sloužící jako koncept pro nahrávku profesionální.