Miroslavst

Profilová fotka na facebooku

Už poněkolikáté se snažím změnit profilovou fotku na fb, ale stále to jen načítá a nic se neděje. Vyzkoušel jsem i jiné fotky, jestli to třeba není fotkou, ale nejde to.
Zkoušeli jste to a jde to vám?
Doplňuji:
Kašlu na to. Dám procházet, vyberu obrázek a ono to začne načítat a to je tak všechno. nic se nenačte.
Vyčistil jsem cache, vyčistil jsem c cleaner, prostě co se dalo a zase nic.
Nemůžu si pomoct, ale příjde mi, že fb vše zpomaluje, nic tam nejde.
Ostatní stránky normálně načítají, jinde nahrání obrázků funguje.
Co jiného ještě radíte?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Nemá Facebook nějakou poruchu? zkuste to později.

Není fotka uložená v „bordelu“ internetové cache?

Programem Ccleaner zkuste cache vyprázdnit.

Další odpovědi
anonym

Když se nechtěly načíst některé avatary, smazal jsem některé cookies
http://img.na­dapenny.com/t20/102­97/nadap061409595­900230.jpg
a pak aktualizoval F5.

Zdroj: http://img.na­dapenny.com/t20/102­97/nadap061409595­900230.jpg

vlastina

Zkoušela a jde to.

anonym

před časem jsem měla stejný problém,ale nakonec se to načetlo,asi po 2 hodinách