Pavel1212

Fotky z Facebooku

Jdou z Facebooku ukládat fotky bez toho, aniž bych při jejich zpětném otevření potřeboval internet? (Když jsem fotku uložil, zobrazila se mi opět ve „facebookovské“ podobě. Já bych to chtěl jako normální prohlížení fotek…)

Díky!

Nejlepší odpověď
Lostindream

Samozřejmě jdou. Pravděpodobně někam ukládáte adresu fotografie, popř. celou stránku. Můžete uložit náhled fotografie (Pravé tlačítko myši → Uložit obrázek jako…), popř. Facebook dovoluje ukládat fotografie v lepší (uživatelem nahrané) kvalitě pomocí odkazu u každé fotografie „Stáhnout“ (pod fotografií mezi odkazy „Sdílet“, „Označit“ apod.). Zobrazí se dialogové okno s nabídkou, kam chcete fotografii uložit. Umístění vyberte a pak jen stiskněte tlačítko uložit.

Zdroj: http://www.fa­cebook.com/hel­p/?faq=155361567863444&h­loc=cs_CZ