DusanOrlik

Jak udělat co nejlepší profilovku na facebooku?

Zdravím,mám takový ten problém,kde na facebooku si udělám fotku,ale asi za týden jí musím změnit protože se mi už nelíbí…Zkrátka nic z toho není originální a povedené.Snažím se fotit pokaždé jinak,aby fotky nevypadaly stejně,pak je upravím a přidám efekty,ale nějak už to není ono.Můžete mi poradit? Díky

Odpovědi
ivzez

Časem se okouká sebelepší fotka.
Fotce pro FB je podle mne zbytečné věnovat tolik pozornosti,
protože FB při nahrávání každou fotku „zmrší“
(zkomprimuje ji tak, že se pak na ni nedá koukat).

NellyP

Chápu Tě, mám to taky tak, zkus si udělat profilovku s kámošem/kámoškou ta nikdy neomrzí :)