bolak

Dá se najít profil uživatele na facebooku podle profilové fotky?

Nejlepší odpověď

Záleží na tom jak moc je uživatel na internetu aktivní. Můj profil se dá dohledat pomocí vyhledávání přes google.
Pokud máte fotku tak jdete na adresu https://www.go­ogle.cz/imghp?hl=cs&ta­b=ii a napravo od vyhledávacího pole je ikona foťáku tak na tu klikněte a vložte fotku.
Pokud máte přímo odkaz na profilovou fotku tak je to ještě lehčí a 100% úspěšnost.
Názorná ukázka na můj profil.
URL adresa mojí profilové fotky je http://sphotos-a-lhr.xx.fbcdn.net/hpho­tos-prn2/408487_5­32814333433216_649444386­_n.jpg z této adresy vezmeme čísla za prvním podtržítkem, takže to bude 532814333433216 a ty napíšeme do adresy http://www.fa­cebook.com/5328143­33433216 a máte můj profil. ;)

Další odpovědi
zzzzz

Ne, leda že by si kontroval všechny profily a porovnával fotky. Ale to bys potřeboval tak 10 životů, aby si to stihnul 🙂

bolak

zzzzz: jseš neznalá :) na internetu existujou různý vyhledávače přes obrázky, i google to umí, zadáš obrázek nějaký známý stavby a on ti ji porovná s miliony obrázků v databázi a vyhodí ti výsledek i s popisem o co se jedná a kde to najdeš, takže zas tak nemožný jak si myslíš to není..

problém je v tom že u facebooku se mi to nevede…

Možná kdyby někdo naprogramoval software, kterej by z každýho profilu vytáhnul profilovou fotku a přiřadil ji jako název jméno profilu, akorát že by to asi zabíralo dost místa, i když ta každá fotka má jen 2,5kb, takže kdo ví.

zzzzz

Tak to fakt čumim

zzzzz

Jsem to prubla a ono to fakt funguje.

bolak

tak mu dej boda :)

zzzzz

Už jsem mu ho dala, jsem si myslela, že se uzamčené otázky bodovat nedají. Holt tu nechodím často a pak vždy tápu jak to tu vlastně funguje 🙂

zzzzz

A omlouvám se za špatnou odpověď.

bolak

4154: to je vono, dík :)) mě nenapadlo že by to číslo fotky mohlo mít ještě najakej jinej význam než náhodnej shluk číslic :) jinak přes google se to většinou fakt najít nedá..