pn65

Jak nastavit v Goo… vyhledávání podle obrázku?

Normálně tato funkce funguje, ale dnes nic, přitom nevím o tom, že bych někde něco nastavoval v Goo…, ale podle obrázku mně v Goo… nefunguje vyhledávání, když na myši zmáčknu pravé tlačítko, není tam věta vyhledat pomocí Goo…, když na webu přetáhnu obrázek do v. pole, nic nereaguje, tak tedy nevím, prosím poraďte, díky.

Nejlepší odpověď
Muso

Proč pravým tlačítkem? Asi to vyhledávám jinak… Google → Obrázky → Symbol foťáku → Nahrát obrázek → Vybrat soubor. To nefunguje?

Arne1

MUSO: Chrome to má skutečně na pravém myšítku nastavené. Je to pohodlné.

Muso

To je pravda, uvědomil jsem si to pozdě, tazatel se asi ptal na tohle. Každopádně u některých obrázků se v nabídce neobjeví možnost uložit nebo vyhledat obrázek. Netuším, jestli to tazateli nefunguje u každého.