AndyT

Jak změnit obrázek na Google.cz?

všude se to snažím vyhledat a nic.
Doplňuji:
prostě když zadáš google.cz a ta úvodní stránka, něco jako že si můžeš změnit tapetu. Vím že o šlo, ale nevím jestli to jde i teď.

Nejlepší odpověď
Bedy

Google to tenkrát uměl, ale konkurenční Bing s tím přišel dřív a nechal si to patentovat. Od té doby to Google sice podporuje, ale musíte být přihlášený a není to tak hezké jako na Bingu.

Koukněte se na www.bing.cz

Další odpovědi
badisko

A co by jsi tam tak chtel menit?…kterej obrazek…?..jako napis Google?…tak to dela primo server Google pri zvlastnich prilezitostech…jako svatky… vyroci osobnosti atd…

iceT

Myslím,že to nejde,měla jsem to před časem taky,ale takpřed půlrokem mi přišlo upozornění,že se to ruší.Měla jsem tehdy takovou tapetu něco jako prales s bažinou. Ale pokud jsem se dívala,tak ta možnost tam už není.
Doplňuji:
Změna výpovědi,opravdu to jde,jen musíš mít na Google účet.Česílkův odkaz funguje.