Paul86

Dá se dohledat profil na Facebooku podle fotky?

Pokud si někdo"vypůjčí" fotky z cizího FB profilu a vydává je za vlastní, dá se zjistit,kde na FB se ta fotka nachází?
Zkoušel jsem vzít svoji vlastní profilovou fotku a nechat ji vyhledat přes Google Image i přes TinEye. Nenašlo to nic, i když to byla fotka přístupná veřejně bez omezení.
To jsou fotky na FB opravdu chráněny proti vyhledávání nebo je způsob, jak je vyhledat jde? Jedná se o podezření na fake profil.

Odpovědi
Mc Merkurion

… ano, dá, vyzkoušeno několikrát …

ivzez

Podle mne záleží na nastavení toho profilu.
Zakáže-li uživatel zobrazení ve výsledcích vyhledávání
např. na Google, nemělo by se Vám podařit najít nic.
(Je otázka, jak dlouho na to lze spoléhat.)

Paul86

Mc Merkurion
… ano, dá, vyzkoušeno několikrát …

Ano, a jak konkrétně? Ať jsem to zkusil s jakoukoliv fotkou z FB, žádný vyhledávač obrázků ji nenašel.