Jan Rendek

Co mám udělat, když se mi nemůže načíst?

Co mám udělat, když se mi na emailu neotevirá stránka a objevuje se mi tam
The page cannot be displayed.

Nejlepší odpověď
Edison

Nevíme. Ani nevíme, kde, na čem, co… se jako neotevírá.

Další odpovědi
elkon

Zase jeden „inteligentní“ dotaz pro jasnovidce.

Dochy

A vše ostatní funguje, nebo teď píšeš na jiném počítači?

a)

  1. Zkontrolovat zda máš dobře napsanou adresu
  2. Počkat než to někdo spraví
  3. Pokud chceš od nás další informace či potvrzení, tak doplň: jaký email, jaký máš systém, jaký prohlížeč

b)

  1. zkontroluj zapnutí a připojení všech krabiček co mají něco do činění s Tvým připojením (modem, router, AP)
  2. zavolej někoho kdo tomu rozumí, ideálně toho kdo vám připojení zařizoval
  3. Pokud chceš od nás další informace či potvrzení, tak doplň: jak jste připojení k netu, jaký email, jaký máš systém, jaký prohlížeč.