marci1

Prodělali jste někdo boreliózu?

Příbuzná, které je 19 let má možná boreliózu. Bolela ji hlava, lícní nerv,koleno, cítila se unavená, slabá. zkolabovala a v nemocnici jí řekli, že má zánět kloubů a poslali ji domů. Dali jí ATB a dnes jí řekl ortoped, že to může být zánět kloubů, ale také borelióza. V úterý má jít na odběr krve. Prosím o vaše zkušenosti. Děkuji, máme trochu o její zdravotní stav obavy. Je to super holka, pořád se směje. Děkuji.

Nejlepší odpověď
Drap

Ano prodělal. U každého je to jiné, nelze předem odhadovat. Někdo je fit za pár týdnů, někdo za pár let a někteří mají následky na doživotí.Přitom následky jsou u každého jiné.,
Tak ať ona je ten případ, kdy je za pár dnů vše v pořádku.

Další odpovědi
da ny

Naštěstí nás to minulo.
Kamarádka (zdrav. sestra) se léčila pozděj, než bylo třebai… Je celá rozhašená. Po 2 – 3 operacích kolen,na umělé klouby ji neminou, zatím je na ně příliš mladá (52).
Mladý organismus si lépe poradí se vším. Snad to to super děvče zvládne.
Borelioza a toxoplasmosa se vyšetřuje často, vždy u nejasného původu obtíží a zánětů.(po 30 letech mi nikdo záněty sítnice nevysvětlit Bor. a tox. negativní). Možmou příčinu mi vysvětlila před 20 lety jedna dětská lékařka a léčitelka. .
Na očním (ve 3 okresech, Praze, ani Plzni) ambulantním ani lůžkovém odd. (vždy celková laboratoř) dodnes neví, netuší...... Praktický líkař také nic.

Léčba ATB je alespoň 3 týdenní. S kontrolou laboratorních výsledků, po ukončení léčby! Přidala bych nárazově, s jistou pravidelností B komplex.
http://nemoci­.vitalion.cz/lym­ska-borelioza/ Na záněty je skvělý bojovník a "policajt"Zn (kvalitní dýňový olej nebo tablety. 2 – x v roce po 2 .3 měsících. Pozor nepodávat současně s Mg, je nutný časový odstup během dne).
Mnoho lidí končí pro zánětlivá onemocnění kloubů (pateře) po lym.. borelioze na revmatologii a v incalidních důchodech… :(.
.

zjentek

Já to prodělal, ovšem nevím, co bych ti tak poradil. Nedá se vůbec hádat, jak to holce „sedne“, i když, zhruba už asi víte. Ovšem za čas muže mít naprosto odlišné problémy, než s klouby. V prvé řadě bych jí nechal udělat dosti průkazný test na borellia, ovšem poj. jej nehradí. Ty hradí test, který vykazuje hodnoty protilátek způsobem, na který opravdu ve zlém vzpomínám. Prakticky jsem boreliózu prodělal 2×. Někdo tvrdí, že to není možný, protože po prvním onemocnění si tělo vytvoří protilátky. Nevěř tomu! Anebo nevěř placeným testům! Já bych to tady mohl barvitě rozvést, ale bylo by to na román. Raději ti místo toho poradím. OKAMŽITĚ nasaďte Citrovital (v každé lékarně), 10 kapek do cca deci vody (dle vlastního komfortu) a KAŽDÝ RÁNO NALAČNO. 25ml vás vyjde asi na 140kč a upozorňuji, že pokud je holka skutečně pozitivní, tak toto je už DOŽIVOTNÍ LÉČBA, forma prevence.
Pokud je holka citlivá, jako třeba já, garantuji účinek- nemožnost borelií operovat v jejím těle. Toto není reklama! Skutečně neznám jiný podobný příklad alternativní léčby, kdy to takto pozitivně FUNGUJE!
2× borellia, 1× malaria a jsem si téměř jistej, že chlamidia je tam někde taky, a ne jedna „čeleď“, takže něco o tom vím ;) …držím palce, ať „vám“ to nejde do páteře či do mozku.

lenkasvob

Já jsem taky prodělala boreliózu. Zašla jsem za praktickou lékařkou. Ta mě poslala na odběry a pak do boreliové poradny, tam mi nasadili antibiotika, dokonce 2×. Už po prvních jsem byla vyléčená. Jestli bych měla něco poradit, tak nečtěte články ani diskuse na borelioza.cz . To jsou různí hypochondři, kteří na sobě zkoušejí kde co a z toho mají další nemoci. Můžou být v klimakteriu nebo andropauze, různé hysterické problémy. Hysteres je latinsky děloha.
Nevěřte tomu, že vám někdo, kdo se dosud nevyléčil, poradí jak se to má léčit. Když už si nenecháte radit od lékařů odborníků, tak si aspoň nechte poradit od lidí, co se vyléčili.

Na ty problémy, co mají lidi s údajnou boreliozou bych doporučila antiestrogeny. V poslední době je čím dál rozšířenější zvýšení estrogenů u mužů i žen. Přebytek estradiolu oproti testosteronu a progesteronu u žen. Je to i kvůli endokrinním disruptorům. Někteří ani nevědí, že ED, do sebe cpou sami. Z toho maJÍ RŮZNÉ PROBLÉMY, BOLESTI HLAVY ÚNAVU, NÁVALY, nesoustředěnost. Já vám tady záměrně neřeknu, jak se to léčí. Běžte za dochrorem, specialistou na andropausu a menopausu, protože lékař, který je proti zásahům do hormonů, by vám spíš přitížil a udělal z vás hypochondra.

tobby

Ano, ale příznaky jsem neměl. Praktická lékařka mě poslala na odběr krve po štípnutí hmyzem, které se nehojilo. Dostal jsem antibiotika a v pohodě. Každý to má jinak.

zjentek

Tak jsem si to po sobě přečetl a je mi jasný, že to bude třeba editovat ;)))

zjentek

…zjetra, neska má nějak rozlezený parazity všude..