Yuwanna

Mohu prodat zboží, které jsem zakoupila před založením živnosti?

Mohu prodat zbozi, ktere jsem zakoupila pred zalozenim zivnosti? Mohu si ho dat do nakladu, i kdyz na sklade nemam vse, co jsem objednala, ale jen zbytek? Nejsem platce DPH.

Nejlepší odpověď
Drap

Prodat můžeš, ale nemůžeš ho účtovat do nákladů. Prodáš vlastní majetek. Bude o tvůj pouze příjem.

Další odpovědi
Emefej

Prodat můžeš co chceš.