misatko20

Kdybyste chtěl/a samostatně podnikat,co byste si měl/a předem zjistit?

Odpovědi
Michal Kole

Hlavně zákony 🙂
Pak konkurenci v oboru
Odborné znalosti „vlastní živnosti“, např. pokud by jsi měl živnost na lektorksou činnost a učil lidi plavat tak se naučit dobře plavat, aby jsi neučil blbosti, Pokud by jsi psall učebnice tak se načuit psát dobře česky a vlastní odborné znalosti o tom čem by jsi psal

wolftade

Zjistit co nejvíc o té práci a ješte jestli se ti hodí.

suaeda

Shrnu to do bodů:

  • co budu dělat nebo poskytovat,
  • je o to zájem (poptávka),
  • umím to vyrobit nebo poskytnout,
  • vyplatí se mi to (zisk),
  • budu konkurenceschopný,
  • můžu zajistit všechny podmínky (vzdělání, legislativa, normy, atd),
  • můžu zabezpečit další potřebné (materiál, sklady, …),
  • jak zajistím účinnou propagaci mezi zákazníky,
  • ad..

Hodně z toho uvedl i <Michal Kole>

karfigol

Přesně tak, hlavně zákony, ale i ty se dají často obejít, například u založení offshore firmy v Dubaji u http://www.za­lozenioffshore­firmydubai.cz/ V Dubaji je totiž zóna volného obchodu

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.