zvonisek

Proc zase nejde Google, YouTube?

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… mně funguje normálně, takže: „závada bude na vašem přijímači“ …
… ??? …
… jakou cenu má opravovat tři tejdny starou otázku na funkčnost webů ???
… ??? …
… ??? …

Další odpovědi
Edison

Chodí normálně. Zkus vymazat příslušné coockies.

orestez

Kde, v PC či mobilu? Pro šetření nervů a fujky z reklam pojďme sledovat v klidu videa aplikací New Pipe z repozitáře f-droid https://f-droid.org/en/pac­kages/
Jo a New Pipe vytvořil nějaký Čech.
Jak na sledování? Vedle videa možnosti Sdílet. Sdílet do aplikace … Tam lze odebírat, vytvářet své knihovny, hodně toho jde.
V repozitáři na google play je také, ale dole je pásek pro reklamu. Tak co je lepší?
To hlavní nakonec. Lze stahovat.

Emefej

Mě Google normálně funguje.