dgfdgf

Proč většině lidem připadá lidský tělo zevnitř nechutný?

I ten kdo chce bejt patolog nebo řezník se při prvním pohledu skoro vždy poblije.

Nejlepší odpověď
Drap

Nevím, kde jsi získal takové poznatky, ale myslím, že spousta lidí bere lidské tělo , a to i zevnitř, jako úplně normální.

Další odpovědi
gecco

Myslím, že pěkně kecáš – " většině lidem připadá lidský tělo zevnitř nechutný"…
😁
Proč kecáš?? – namísto, aby ses zeptal/a rozumně???

Šidlo

pud sebazáchovy..­...inštinktív­ne enás to chráni pred:

  1. aby sa človek npribližoval k mŕtvolám, ktoré sú plné patogénov
  2. aby sám tak neskončil

ale ako sorry, porovnávať ľudské a prasačie orgány.....hoci sú tak podobné.....je trošku divné…hlavne ak viete ktoré sú ktoré

ja zasa nechápem, že ľudom sa hnusí rozbiť vajce alebo dotnúť sa želé/cesta/blata

zjentek

né všem, já to párkrát zkoušel a bylo to celkem chutný a jí to taky bylo příjemný a neblila.

da ny

Neznám a nepotkala jsem takové lidi…;)

anonym

Vytekla vám plodová voda?

BANAN93

Kam jsem se to dostal když sleduju vaše odpovědi. Dělá se člověku nevolno asi proto, že si uvědomí že před ním leží mrtvej člověk, kterej měl rodinu a teď tam leží a život z něj vyprchal a hrabeš se mu ve vnitřnostech. Já jsem zažil, že jeden kluk přišel o prst a taky mi z toho bylo potom mizerně – né proto že by se mi zvedal žaludek z krvácejícího pahejlu, ale mrzelelo mě jeho zranění a vcítil jsem se do jeho pocitů.

KARI05

Někomu se to libi:))