NeedHelp:(

Proč vězni nedostávají normální jídlo jako ostatní?

Viděl jsem dnes video na Youtube, kde lidé testovali jídlo z věznic. Nějaké splácaniny. Proč nemají normální jídlo jako ostatní?

Nejlepší odpověď
quentos

Protože vězení je trest, nikoli hotel. Už dost na tom, že mají posilovny, bazény a spoustu dalších vymožeností.

Další odpovědi
Kepler

Důležité je jen to, aby strava obsahovala to co má a měla dost kalorií. Přece věznice nestojí o popularitu, kdyby jim tam vězni umírali na kurděje, beri-beri nebo na podvýživu. Na to, že jsou odsouzení, mají stravu až moc dobrou, v některých školních jídelnách mají horší blafy.

marci1

Myslím, že mají stravu OK. Např.: http://www.vscr­.cz/veznice-rynovice-48/o-nas-1624/vykon-vezenstvi-239/odsouzeni-ve-vykonu-trestu-327/stravovani-5704

Drap

Osobně si myslím, že takové jídlo jak mají ve věznicích si třeba v domovech důchodců, nebo i sociálně slabší rodiny nemohou dovolit. A to pracují a neporušili zákon.
http://www.ces­katelevize.cz/ct24/do­maci/1191707-vezenska-sluzba-si-preje-pro-vezne-zverinu

zjentek

Byli zlí, hubatí a neposlušní? Byli! No tak ať žerou sračky.

Já taky někdy, když není čas v klidu uvařit, musím jíst vlašák na váhu!