dust8

Proč v Half Life: Alyx jsou vidět jen konce rukou od zápěstí, ale nevidíme zbytek rukou?

Odpovědi
DoTazatel

Tak je to ve spoustě hrách, že vidíš jen ruce – je to jakoby z tvého pohledu, jakobys měl míso očí nebo před očima kameru a vidíš jen před sebe.
(V plno hrách taky nevidíš celou ruku, ale jenom konec – zápěstí)m aspoň se mi tak zdá).

Je to tak prostě nastaveno od tvůrců, nejspíš si myslí, že to je efektivnější… ono totiž konec rukou stačí (obzvlášť jestli je to střílečka – nic víc z těla té postavy vidět nepotřebuješ, než pěsti). Dodává to na reálnosti a víc to prožíváž, když vidíš jen ty ruce (ase zbraněmi) přímo před tebou.

aliendrone

Nebuď dětina a rovnou napiš CO tě zajímá. Prej ruce… PCHE! Abys neřekl, tak ti to usnadním: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=BpXz7Kef­vLk ;) :D :D