Proč úřad práce více nepomáhá lidem získat zaměstnání?

např. že by úřednice zašla s uchazečem do firmy na pohovor a personalistu překecala, aby toho uchazeče z evidence zaměstnal.

Nejlepší odpověď
anonym

Zjednodušeně – je jim to fuk. Odkroutí si svých 8,5 hodiny a jde bydlet.
Aby někdo ukecával stejně lhostejného perzonalistu – ani Mirek Dušín by to nedělal.
Jiná píseň by zněla,kdyby šlo o známého.

Další odpovědi
panenka

To by museli mít platy jak poslanci už ted si stěžují že mají peněz málo a prý toho dělají dost

tom004

Super „nápad“. Jeden úředník na jednoho nezaměstnaného,pe­níze na výplaty není problém vytisknout,nakonec je to jen papír a barva,za pár měsíců euro za 150, a potom ............?