Avatar uživatele
pusinka50

Proč tu někteří lidé mají zabezpečený profil „nelze kontaktovat“? Z jakého důvodu?

Byť mi dobře a asi i rádi odpovídají, napíší i třeba „že si můžeme psát“ zpětně je nelze kontaktovat. Proč, tušíte to?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, Drap, zjentek, gagaga, kavac před 3721 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Odpoveď byla označena jako užitečná

Pusinko50, tohle ví každý z uživatelů sám za sebe. Někteří mají profil uzavřený proto, aby jim jiní zdejší uživatelé nešmejdili na jejich profilech. Další proto, že si psát s jinými uživateli nechtějí a určitě se najde ještě spousta důvodů.
V takovém případě, jako je tento, požádej o kontakt. Pokud dotyčný bude mít zájem, tak ti kontaktování povolí a potom mu budeš smět napsat.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?pusinka50 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Táto otázka tu bola už viackrát. Len ten, kto potrebuje niečo skryť, zamyká.
Je to smiešne v súčasnej dobe otvoreného internetu.
Zdôvodnenia typu
1 – proti obťažovaniu
2 – proti šmejdeniu v profile
normálnemu ľudskému rozumu neobstoji.
Veď proti obťažovaniu môžeme postupovať zablokovaním konkrétneho užívateľa.
Proti šmejdeniu v profile? To je na smiech, veď akékoľvek verejné prispevky užívateľa si možno prečítať pomocou vyhľadávača. Nie je to len chabý pokus o sťaženie a obmedzenie voľného prístupu k verejným informáciám konkrétnych užívateľov?
Podľa môjho názoru:
prispevky, ktoré už raz boli zverejnené a neboli adminom odstránené, mali by ostať naďalej verejné a prístupne, či už postupným listovaním v otázkach, alebo priamo z profilu konkrétneho užívateľa.
Vnútorná pošta je osobná, neverejná.
Len ten, kto potrebuje niečo skryť, zamyká.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
cochee

Co se týká hlavní otázky – nejspíš je někdo z uživatelů začal obtěžovat via soukromé zprávy. A druhá část – nejspíš na to, že si zablokovali schránku soukromých zpráv, zapomněli.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
novaky

důvodem může být sociální hacking.
Ku příkladu, rozkliknu tvůj profil a vidím, že jsi se na začátku roku 2011 cítila osamělá /copak se stalo?/, přidala jsi se k této komunitě a to tě fakt chytlo. Chápu to. Ale tebe to chytlo tak, že už se ptáš i na to kde koupíš rejži /copak…pořád sama nebo potřebuje být neustále obklopena lidmi?/ nemáš ráda hrubky /nejspíš starší dáma, neumí žádný cizí jazyk/ hulíš, chceš zhubnout, máš novej mobil, nelegálně stahuješ filmy, dojíždíš do Prahy… a to jsem teprve na třetí stránce
Stejně jako se z mýho profilu můžeš dozvědět, že jsem technicky založenej a neumím vařit
Už je to jasné?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sůwa

Pro mne je to naprosto nepochopitelné – přece v mém profilu je pouze to, co jsem tu napsala veřejně, tak si za tím stojím. Když napíšu hovadinu, dokážu se za ni omluvit a „šmejdit“ v cizím profilu nemám důvod. Pokud mi pošta od někoho vadí, tak ho prostě zablokuji, jako jsem to ve dvou případech udělala.
Privátní profil pro mne signalizuje cosi nečestného…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Drap

Profil jsem měl poměrně dlouho zavřený, A to z těch důvodů že bývalý uživatel Dr.Axl monitoroval snad všechny odpovědi. Podle odpovědí si skládal dohromady všechny informace o jednotlivých uživatelích. A když začal presentovat kolikrát jsem odpovídal, v jaké době , jak často. Kolik mám otázek do té či oné kategorie , Současně spolu se svými kumpány mazali obodované odpovědi třeba i půl roku staré, tak mě to přestalo bavit.
Zkrátka takový samozvaný estébák.
Dnes to zřejmě dělá pod jinými profily, ale pokud obdobné bláboly nebude zveřejňovat, tak je to jeho věc a nechám profil otevřený. Osobně to beru tak, že je to každého věc a pokud má někdo profil uzavřený, tak v tom nevidím nic špatného.

před 3717 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Drap

Příspěvek smazán administrátorem.

před 3717 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

pusinko, me uz letos prisly 4 zadosti o pridani kontaktu..
tak ja to mam z toho duvodu, ze bych nestihala uz nic jineho … :)
a uzavreny profil mam uplne od prvniho dne co jsem se na odpovedi prihlasila , uz jako puvodni -iv-
me kdyz zde nekdo pozada o pridani, tak to vetsinou takhle vysvetlim pres an.,
neni to proti nikomu konkretne,
pisi si jen s an., a obcas pres ni i s nekym jinym..ona je takova moje " dorucovatelka " ..
plus si pisi obcas s jednim byvalym uzivatelem … :)

  • iv-

před 3721 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
pusinka50

Oki, chápu tě:-)

před 3720 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

diky :))

před 3720 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek