redy

Kontaktování uživatelů nejde mi to-co mám špatně?

Nemůžu se spojit s uživatelem
protože má napsáno – uživatelovy otázky a odpovědi jsou privátní.
Já to měla taky, a přesto sem dostala zprávu.
Asi něco mám blbě-poradíte ?Děkuju

Už sem to udělala – dík

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

V tvojem profilu máš vedle poslat zprávu „přidat kontakt“ na to klikneš, já to potvrdím.

Pak si najedeš ve svém profilu na kontakty a v žádostech o schválení dáš u mého niku potvrdit. Já tě takhle musím taky potvrdit, ale na to mi tu žádost musíš poslat podle odstavce jedna:-)

briketka10

zzzlatokopko

už nemám bodík, tak
až po půlnoci 😁

zzzlatokopka

Kde si byla? sem ti nepopřála k svátečku, tak dodatečně vše nejlepší přeju:-)

briketka10

děkuju děkuju bylo mi špatně z novýho prášku,
tak jsem celý odpoledne a dny prospala, ale už
je mi líp 😁