Lgee

Proč psi štěkají, i když k tomu nemají důvod?

Potrebuji se uklidnit, tak stojim u vrat a pes agresivně šteká, stojim tam 10 minut, psovo štekani slabne, ale stale šteká.. po 20 minutách začne knučet a jde do boudy.

Nejlepší odpověď
Dochy

Chybný předpoklad. Asi nějaký důvod mají. To že ho Ty neznáš a nechápeš je jiná věc.

Další odpovědi
JežíšKristus

Vždycky je důvod štěkat.

Jinak Vám naprosto rozumím, když se potřebuji uklidnit, tak si také jdu stoupnout k vratům.

zjentek

Bo to je tupé zvíře, ti psY!

paul1

Dělá to i naše fenka. Buďto se nudí a je jí smutno (dá se to poznat podle stylu štěkání), nebo si s někým povídá, koho já neslyším, protože psi mají výborný sluch, co se o lidech říct nedá a o mně vůbec ne (80+).

GM

Lidi taky někdy mluví, i když k tomu nemaji důvod.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

xiperio

Jeho komunikace. Nevíme, co nám nebo okolí chce sdělit.