Rokio

Proč tento zloděj spáchal takovou hloupost?

Zde je odkaz na článek: https://www.id­nes.cz/liberec/zpra­vy/zlodej-prenosny-semafor-kradez-policie.A230915_154­402_liberec-zpravy_jape
zdroj: idnes.cz

Je to naprosto zbytečná krádež.

Nejlepší odpověď
aliendrone

Co byla poslední slova, která slyšel TERMINÁTOR?
„Héj móre. ŽELEZO!“ 😉

Kolik asi tak podle tebe dostanou ve výkupu za tu olověnou baterii? (určitě tam je alespoň 160– 200 Ah) Jenže se k ní musejí dostat a to jde na silnici dost blbě, když kolem jezdí auta a někdy i s bengama. 🙂

Jsou i jiné možnosti, tohle je jen můj tip.

Další odpovědi
Drap

Většina z nás umí číst a článek si může najít sám. Jako zbytečnou krádež to vidíš ty, on měl asi jiný názor.