neplavec

Proč slaví narozeniny?

Proč vlastně lidé slaví narozeniny? Nikdy jsem nepochopil proč když jim je třeba dvacet udělají velkou „oslavu“ kde se zpijí a pak vyvádí jak nesvéprávní. Já jsem si k dvacetinám vzal jen prášek.

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Pro někoho je to významná událost a příležitost se napít a pro někoho je to jen „běžný den“, záleží na nátuře člověka.

Já sice narozeny neslavím, ale nějakou drobnou radost si udělám, že si koupím nějakou odbornou knihu – rád se vzdělávám.

nebo nějaký „vercajk“ jsem domácí kutil, ale kvůli mámě moc nekutím – máma v kutění vidí jen "bordel v bytě a kravál – vrtačka, pískání při řezání a pilování)