Pavel950710

Proč skoro nefunguje úložiště smartphonu při připojení k PC?

Ahoj, mám takový problém, který jsem ale měl i u předchozích smartphonů. Když připojím telefon kabelem k PC, úložiště se normálně objeví, ale když chci provést nějakou akci (kopírování, stažení souborů apod.), tak je to extrémně pomalé, případně se to zasekne a nic se neděje. Pro info mám Samsung Galaxy A5 a Windows 7. Díky

Odpovědi
Dochy

Kabel funguje dobře?
Mám A5 a nejvíc potíží mám s kabelem – telefon se občas sám odpojí a zas připojí, obvykle při otřesech v blízkosti konektorů…

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Pavel950710

S kabelem problém nemám, když ho připojím, tak nevypadává. Ani při nabíjení, ani při něčem jiném.