Avatar uživatele
Jonáš Krenda

proč se zde nemůžu zeptat na zdravotní obtíže ?

chodím často na kakáč a mám strach a vy mažete

ne mě se jedná o to že jsem se asi třikrát zeptal jestli je v pořádku chodit více než 3× denně na kakáč a vždycky mi to někdo smazal…

Zajímavá 0 před 459 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Ametyst

Můžeš se zeptat. Máme tu spoustu času, na rozdíl od některých doktorů: ťěm je počítač milejší než pacient, který je živí.
Měl bys změnit stravovací návyky, dodržovat hygienu a mýt si ruce před jídlem, a podobně. Začni pít slaboučký hořký černý čaj: uvidíš, co se stane.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Filip84

Protože už jsem to tu psal 125×, tak, po 126té:

My tu nemáme fonendoskop, röntgen, magnetickou resonanci, ultrazvuk, laboratorium, ani nic podobného, a hlavně, většina z nás nemá ani potřebné typové medicinální vzdělání, abychom byli s to někomu kvalifikovaně odpovědět, proč někomu svítí oko, nebo – třeba – proč hodně sere.

Čas od času se tu objeví racionální medicinální dotaz, zejména obecný, na který lze obecně odpovědět, ale – bez urážky – na to Ty nemáš.

Takže, máš-li skutečně zdravotní potíže, navštiv svého praktického pediatra, nebo praktického lékaře – podle věku a konsultuj své zdravotní potíže s ním. My ti s nimi nejsme s to pomoci, chápeš to?

Nic složitého na tom není, jako. 🙄

Upravil/a: Filip84

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Dochy

Pokud se zeptáš slušně, nevidím důvod, proč bys nemohl. Nicméně musíš počítat s tím, že tady dostaneš (pokud vůbec) pouze obecné a laické rady.
Na historii Tvých příaśpěvků se bohužel nepodívám, když máš vše „privátní“. Stejně tak zapomeň, že by Ti někdo mohl adresovat své připomínky osobně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Na zdravotní potíže je lékař. Tady tě nikdo nezná. Tak nebuď podělanej a jdi svému lékaři. Aby třeba pak nebylo pozdě.

Upravil/a: elkon

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
plebs

Jonáš zachovej klid taková zácpa je daleko horší, pokud nekakáš krev nebo stopy krve tak to může v klidu přejít strava, infekce stres atd.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek