Jonáš Krenda

proč se zde nemůžu zeptat na zdravotní obtíže ?

chodím často na kakáč a mám strach a vy mažete

ne mě se jedná o to že jsem se asi třikrát zeptal jestli je v pořádku chodit více než 3× denně na kakáč a vždycky mi to někdo smazal…

Nejlepší odpověď
Ametyst

Můžeš se zeptat. Máme tu spoustu času, na rozdíl od některých doktorů: ťěm je počítač milejší než pacient, který je živí.
Měl bys změnit stravovací návyky, dodržovat hygienu a mýt si ruce před jídlem, a podobně. Začni pít slaboučký hořký černý čaj: uvidíš, co se stane.

Další odpovědi
Filip84

Protože už jsem to tu psal 125×, tak, po 126té:

My tu nemáme fonendoskop, röntgen, magnetickou resonanci, ultrazvuk, laboratorium, ani nic podobného, a hlavně, většina z nás nemá ani potřebné typové medicinální vzdělání, abychom byli s to někomu kvalifikovaně odpovědět, proč někomu svítí oko, nebo – třeba – proč hodně sere.

Čas od času se tu objeví racionální medicinální dotaz, zejména obecný, na který lze obecně odpovědět, ale – bez urážky – na to Ty nemáš.

Takže, máš-li skutečně zdravotní potíže, navštiv svého praktického pediatra, nebo praktického lékaře – podle věku a konsultuj své zdravotní potíže s ním. My ti s nimi nejsme s to pomoci, chápeš to?

Nic složitého na tom není, jako. 🙄

Dochy

Pokud se zeptáš slušně, nevidím důvod, proč bys nemohl. Nicméně musíš počítat s tím, že tady dostaneš (pokud vůbec) pouze obecné a laické rady.
Na historii Tvých příaśpěvků se bohužel nepodívám, když máš vše „privátní“. Stejně tak zapomeň, že by Ti někdo mohl adresovat své připomínky osobně.

elkon

Na zdravotní potíže je lékař. Tady tě nikdo nezná. Tak nebuď podělanej a jdi svému lékaři. Aby třeba pak nebylo pozdě.

plebs

Jonáš zachovej klid taková zácpa je daleko horší, pokud nekakáš krev nebo stopy krve tak to může v klidu přejít strava, infekce stres atd.