Avatar uživatele
kocickaaa

Proc se v jste to co jite zhrozila kdyz jedl k snidani bebe dobre rano?:o

Doplňuji:
Já vím, že je tam hodně cukru, ostatně jako v jiných sušenkách, jenže je tam také hodně vitamínů a vlákniny a pořád na to jsou reklamy,že je to zdravé a tak…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2 před 4703 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

protože dnes pustí do televize každého d…la.
někdo se prostě celý život biflí jak se má zdravě žít, ale toto neni slučitelné s normálním životem.
správně dle ní by se měli jíst 2× týdně ryby, ale co když někdo nemá rád ryby? budete ho nutit je jíst? NE!!! organismus si sám řekne co potřebuje a pokud mu budete dávat vše dle „zdravého“ jídelníčku, tak mu můžete jen uškodit.
proč se zhrozla nevím, ale jak sem již psal, takové lidi pouštět do televize by neměli.
pokud vám to chutná, tak do dál jezte.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanny 2

Protože tam jsou hlavně sacharidy = cukry.
Ajťák – nikdo vás nenutí to jíst,to je jen návod jak se zdravě stravovat a jak zhubnout.Ale obezita s sebou nese další problémy v podobě civilizačních chorob/cukrov­ka,kardiovasku­lární nemoci apod./ a to už se samozřejmě nikomu nelíbí.Takže tady se dozví,jak tomu předejít!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Housenka1973

No, upřímně – já zase nepochopila, proč nemůže 12.letý kluk jíst chleba s taveným sýrem (pro děti velmi nevhodné !?!), ale knedlíky-zejména domácí ano (ty jsou prý velmi vhodné!) Obzvlášť v případě, že klučina trpěl obezitou… To mi hlava nebere.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek