Retko

Proc se tu zamykaji otazky?

Nechapu ten duvod.
Pochopil bych treba, ze se uz odpovedelo na tema, a uz asi neni co dodat, nebo dodat neco rozumneho.
Ale otazky klasickeho typu, jako napriklad ta nejpopularnejsi – Jaká je nejlepší kniha jakou jste kdy četli? A ani nebyla polozena moc davno. Jen 18 dni. A uz je zamcena…

Nejlepší odpověď
blesk26

ja myslim, ze se otazky zamykaji po urcitem poctu odpovedi, aby se zamezilo spammerum apod, aby nenahanel body :) Alespon jsem to tu nekde cetl. Jinak se to pry bez odpovedi uzavre po triceti dnech, protoze se predpoklada, ze uz nikdo neodpovi.