trenkyvkině

Proč se říká,že žraloci žerou učitelky ..?

… je pravda,že tu svoji daleko od břehu v Chorvatsku nepouštím

Nejlepší odpověď
anonym

Bylo,nebylo.Za dávných dob,kdy vládl král Klacek.....Ale skoro vážně.To se traduje už od 1. republiky:PRÝ!!!se každý rok,v tzv.„okurkové
sezóně“,t.j. v létě,kdy novináři neměli „do čeho píchnout“(Parlament-prázdniny,divadla také,vůbec byly dovolené a bylo mrtvo)a tak si ze zoufalství i vymýšleli..­...A tak jednoho dne,aby v novinách vůbec něco bylo a prodávaly se,kameloti hulákali:„Strašné neštěstí,čes. učitelku sežral…“
To se stalo slavné,dnes je to dáváno za vzor
NOVINÁŘSKÉ KACHNY.

Další odpovědi
monarcha

.. to nevím,ale někde jsem na toto téma četl diskuzi

vodra

v roce 2009 napadl francouzskou turistku,žena vykrvácela a dlouho se zcela vážně zkoumalo,není-li to česká učitelka,

Nuk nuk

Nevím o tom, že by se žraloci považovali učitelky za nějkou specialitku ve svém jídelníčku. Těch lidí oni ostatně zase tolik nesežerou, ale tak je možné, že jim vzdělanější přijdou chutnější.

nicasca

zeptejte se Michala Wievega,napsal o tom dokonce knížku..,