stebka

Proč se pejsek ke mně začne velmi radostně tetelit, naznačím-li plivnutí na prázdno nebo i přímo např. pecku od melounu?

Jde o 5 letou vykastrovanou čubinku mix shi-tzu/maltézáček. Ta velká radost vytryskne i když je v úplném klidu i kdykoliv v běžném kontaktu se mnou. Tento projev má od mládí.

Nejlepší odpověď
Kepler

Asi jí to přijde legrační a sama to neumí. Z našeho pejska zase vytryskla moč, prostě se počůral blahem, když přišla návštěva známé osoby… 🙂 Možná bys s tím uspěla na You Tube.

Další odpovědi
Drap

Líbí se jí to a bere to jako výzvu ke hraní.

zjentek

Jé, to je krásné… Stačí, že se to děje, ani bych se neptal proč. Přece jsou věci mezi nebem a zemí… ale tohle bude jistě tak rozkošné, že bych se po zdůvodnění ani nepídil. (;

Žijete v symbióze a to je to celý… já měl čubičku, se kterou jsme mezi sebou měli až neuvěřitelné symbiotické spojení/soužití, přímo mykorhizu, říkávalo se o nás…