jjj123456789

Proč se očkování nepovažuje za léčbu homeopatiky?

Nejlepší odpověď
ivzez

Očkování je prevence, nikoliv léčba.

Další odpovědi
arygnoc

homeopatikum je destilovaná voda.

očkovacia látka obsahuje oslabené/mŕtve infekty – vždy biologického pôvodu (baktérie, vírusy).

;-Q

MK44

Očkování obsahuje látky, které ovlivňují imunitní systém tak, jakoby organismus prodělal a překonal danou infekci. Vytvoří se tak schopnost se dané nemoci bránit, aniž by organismus byl vystaven skutečné, často nebezpečné, infekci. Je-li po té organismus takovou infekcí napaden, jeho imunitní systém je již schopen ji zlikvidovat dřív, než se rozvine. Očkování, s určitou mírou úspěšnosti, prokazatelně funguje. Co z toho se dá říct o homeopatikách?

Agneta

Opravdu? Jakto, že né?