Avatar uživatele
Ametyst

Proč se nyní lékaři neptají, zda jsme očkovaní, když to bylo tak důležité, až se z dobrovolnosti stávala povinnost?

Vždyť to museli vědět číšníci i trhači vstupenek – ale lékaře to teď nezajímá? Zase nová ministerská vyhláška, jak se chovat vůči pacientovi s potížemi?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 321 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

Protože po MNOHA pokusech (přičemž nemálo dopadlo FATÁLNĚ!), brutálních výdajích a vůbec neskutečném hovadění se KONEČNĚ objevil ÚČINNÝ LÉK na Covid!

A tím je ZPOPLATNĚNÍ testů, už na podzim se to projevilo, počáteční znepokojivý nárůst další vlny Covidu se zpoplatněním testů rázem změnil v epidemii chřipek, nachlazení a jiných respiračních chorob (se STEJNÝM průběhem). No co, hlavně že si NĚKDO nahrabal, ale mrzí mne, že já ne. Co nadělám. 🙂

Na druhou stranu mne TĚŠÍ, že následky kravstva nenesu jen já (a se mnou odpůrci hovadění), ale i „jásači a tleskači“. Vím, je to DOST SLABÁ útěcha, ale v dnešním velezhovadilém režimu a situaci je to pořád lepší, než „drátem do oka“, no ne? 😉 😁 😁

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Pepa25

Přepokládám, že myslíte očkování proti covidu (na tetanovku se ptají pořád). Důvod je stejný jako odpověď na otázku, proč v 7. týdnu r. 2021 zemřelo v KV kraji 244 lidí, v r. 2022 65 a v r. 2023 78. Ano, pandemie covidu odezněla.

Zdroj: https://www.li­dovky.cz/domov/z-chebu-putuje-14-lidi-s-covidem-do-jinych-nemocnic-karlovarsko-hlasi-nedostatek-luzek-i-personalu.A210111_091­613_ln_domov_livs

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Nesmysl. Nedávno jsem u doktora byl a na všechna má očkování se mě ptal.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Ametyst

Emefej: Nesmysl. Tak přece začíná správná odpověď. Já mám jinou zkušenost, a ta není nesmysl, trubko.

Avatar uživatele
Dochy

Netvrdilas, že Tvůj doktor se neptá, ale že doktoři se neptaj. Obecné tvrzení, že se doktoři neptaj Emefej popírá na základě své zkušenosti.

Avatar uživatele
Emefej

Mě se doktor ptal, proto jsem trubka? S čím máš problém?

Nový příspěvek