Smackdown

Proč se nezavedou povinné prohlídky u dětí, aby se zjistilo jestli nedošlo k pohlavnímu styku a omamných látek?

Hodně případu se stalo že díteti dali leky na spaní a dítě si nic nepamatovalo, co se dělo potom nikdo neví, a dítě neví jestli to byl sen nebo ne,
zajímá mě to, znám 2 případy staré 20let.

Nejlepší odpověď
autacek

A jak často bys ty prohlídky chtěl dělat? Při podezření na pohlavní zneužití, jak je tomu dnes, nebo by ses chtěl juknout jen tak preventivně každý týden?

Další odpovědi
Lamalam

„Hodně případu se stalo…“ Uveď některé.

independent

To není také einfach, v tomhle státě je problém i s povinným očkováním, spousta rodičů se šprajcuje, že svoje dítě nenechá zbytečně píchat injekcí. Komu se to nelíbí může emigrovat do nějakého totalitního státu.
Já bych osobně proti nebyl.

zjentek

Hm… napadlo mne, že by se pod vlivem omamných látek dělaly i ty preventivky. To aby dítě opět nemělo zbytečný trauma.

ivzez

Říkáte, že hodně rodičů jsou úchyláci, kteří zneužívají své
děti, kterým za tím účelem podali omamnou látku?
(Naprostá většina dětí by si od nikoho jiného žádný lék nevzala.)

Nenapadlo Vás, že by takové prohlídky mohly na děti mít
mnohem horší dopad než to, co by případně mohly zjistit?