elsa l. k.

proč se nĕkteří lidé chovají tak hrozně?

nelíbí se mi na tom že třeba nĕkomu ubližují když ten dotyčný jim nic neudělal.

Nejlepší odpověď
mosoj

Protože tak byli vychováni , nebo prošli v mládí podobným prostředím.

Další odpovědi
zjentek

příčin je mnoho ..jedna z nich může být klidně i malý penis, u ženy potom třeba i make-up, většinou laciný

iceT

Protože mají pocit že si to mohou dovolit,vůči slabším,vůči jiným a odlišným.Leckde se tomu říká šikana.A proč to dělají?No to sama nevím.Nejspíš proto,aby si a sobě podobným dokázali vlastní sílu.Ovšem silní by byli,kdyby se dokázali postavit sobě rovnému nebo dokonce silnějšímu.

marci1

Protože dnes se lidem vtlouká do hlavy, že musí být silní, mít moc, být bohatý, krásný, štíhlý ap. Lidem nežijí život duchovně, ale jen materiálně. Nezajímá je, jak se chovat v rodině a k ostatním lidem, aby jim neubližovali. Chtějí jen mít navrch a dostat toho druhého do role „podřízeného“. Ještě že nejsou všichni stejní ! 🙂

MamRadHudbu

Protože nemají žádnou výchovu a před kamarády jsou potom největší frajeři alespoň si tak většina myslí .