agentpv

Proč se Michal Pavlíček, Radim Hladík … nedostali mezi 100 nejlepších kytaristů všech dob čas. Rolling Stones?

Odpovědi
elkon

Asi dostali málo hlasů.

Emefej

Protože je nikdo ve světě nezná.

paul1

Radim Hladík byl prvotřídní kytarista. Setkal jsem se s tím když jsem vyhrál v Bingu
soutěž v budově Sazky. Byl šéfem našeho družstva, druhé družstvo měl Lešek Semelka.

Kelt

¨Tak já tam taky nejsem. Ale vážně – když znáš hudebníky v naší zemi a myslíš si, že jsou dobří a pak jsou jiní, kteří jezdí po světě, vidělo je hodně kritiků, diváků a více lidí o nich ví, takže dostali více hlasů. Jinak jaký je rozdíl mezi ulicí, kde bydlíš a třeba ulicí v Benátkách u mostu? O té ulici v Benátkách se ví více, jinak je to kus prostoru.

cochee

Prosím tě a kolik je v tom seznamu např. ruských, japonských, čínských, indonézských, azerbajdžánských, brazilských atd. kytaristů? Já se na ten seznam ale nedíval.