Kika10

PROČ SE MI VYPÍNÁ MOBIL SÁM OD SEBE??

mám iPhone 11 a začal se mi po opravě vypínat mobil.spadnul mi ze schodů a spadnul na tlačítko jak se ztisuje vyzvánění. je to tam trošku ponicene(viz obrázek).(Ta prasklinka na displeji už tam byla)

Odpovědi
Filip84

Protože iNáboženství „svatý Steve, který jsi v cloudu, předražené ceny zařízení nám dopřej“ není zařízení dedikované na to, aby padalo ze schodů. 🙄 Chceš-li placatý přístroj dedikovaný k tomu, aby padal ze schodů, kup si např. CAT od Caterpillaru. 🙄

A ta prasklina na displayi tam jak „už … byla“? To Ti ho takhle prodali na krámu? Asi ne, že? Tak už to – někdy, někomu – spadlo, ne? 🙄🙈

Vyřeší to servis (bude to drahé!), nebo container na elektro odpad.

elkon

To ti takto nikdo neřekne, zkus tovární nastavení, když to nepomůže, tak servis.