Man 23

Proč se mi v nabídce pro obnovení dat zobrazuje u telefonu s androidem Iphone ?

Dobrý den, jak jsem psal dotaz s problémem u mého mobilního telefonu Xiaomi redmi note 9 v předešlé otázce. Nakonec jsem v maim menu zovolil možnost wipe data a nastavil mobil do továrního nastavení. Potom se mobil naštěstí rozběhl, ale při zakládání nového google účtu bylo potom, že můžu přenést data buď z cloudu nebo z iphone, což mi hodně zarazilo, neboť vůbec iphone nevlastním a nikdy jsem ho nevlastnil. Nevím, proč to tam skočilo a mám strach, jestli se někdo před tím, než jsem udělal tovární nastavení/wipe data naboural do mého mobilu a mohl mít do něj přístup a proto potom nešel zapnout. Přikládám i screen fotografie, moc Vám děkuji, rád bych věděl důvod, proč se tam objevil iphone, vůbec se v těchto věcech nevyznám.

Odpovědi
Pepa25

Uvedený telefen zřejmě umí přenést data i z iPhone. Nic víc za tím není.

elkon

Jen ti to ukazuje možnosti.