zwiratko 007

Proč se mi přestaly otevírat články na internetu? (Na mobilu)

Po kliknutí na článek se mi zobrazí jen bílá stránka.

Odpovědi
postcd

Otázka je jestli se to děje v nějaké speciální aplikaci nebo v internetovém prohlížeči a jestli se to děje ve všech prohlížečích co máte nainstalované, možná vyzkoušet více než jeden. Pokud se to děje v jednom je možné zkusit obnovit ho do výchozího stavu nebo odinstalovat jeho rozšíření/volitelné doplňky). Některé prohlížeče mají vývojářský mód (např. pod klávesou F12) který může zobrazit nějaké další detaily co se děje.

Pokud je bílá stránka ve speciální aplikaci, ne prohlížeči, může to být chyba té aplikace, nebo nedostatek jejího přístupu k internetu?

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.